TV - Zalai Népfőiskolai Egyesület

ZNE a médiában

ZALAI NÉPFŐISKOLAI EGYESÜLET A MÉDIÁBAN

A feltöltött tartalmakkal ízelítőt kívánunk adnia az elmúlt években megvalósított programjainkról.
(videó esetén teljes képernyőre válthat, ha a jobb alsó sarokra klikkel -   vissza ESC)

A TV Híradók forrása Zalaegerszeg Városi Televízió (ZTV)

30 éves jubileum

30 éves a Zalai Népfőiskolai Egyesület. A jubileum alkalmából ünnepi közgyűlést tartottak Bakon, ahol felelevenítették az eddig elért sikereket és eredményeket.

Forrás: Zalaegerszegi Városi Televízió Híradó, 2018. november 05.

Szentmise a börtönben 2015

A Zalai Népfőiskolai Egyesület ismét megrendezte hagyományos börtön karácsony programját a zalaegerszegi BV intézetben.
A karácsonyi műsort és szentmisét rendkívüli látogatás követte.

Forrás: Zalaegerszegi Városi Televízió Híradó, 2015. december 21.

Karácsony a rácsok mögött 2014

Szerény keretek között, de a rabok is ünnepelnek a zalaegerszegi börtönben. Az önként jelentkezők délelőtt műsort adtak rabtársaiknak, a menzán ünnepi menüt főztek. A börtönkarácsony fénypontja a családi beszélő.

Forrás: RTL klub híradó

Börtön karácsony 2014

Hatodik alkalommal szervezett családi karácsonyt a Zalai Népfőiskolai Egyesület Fehér Lászlóné titkár vezetésével a Zala Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetben.

Forrás: Zalai Hírlap fotórovat

KÉZMŰVES TÁBOR KÁVÁSON

Zalai Népfőiskolai Egyesület Leader 5.3 pályázat keretében megvalósított hagyományőrző gyermektábor összefoglalója a Zalaegerszeg Városi Televízió Zöldövezet műsorában. 2007 június.

Kossuth Rádió 2007

A Kossuth Rádióban bemutatott Börtön Népfőiskolai program és kosárfonó képzés.

Zalaegerszeg Városi Televízió

A Híradó beszámolója a Zalai Népfőiskolai Egyesület által a BV Intézetben folytatott 14 hónapos Börtön Népfőiskola program befejezéséről. 2007 januárban.

Kossuth Rádió 2006

Az Országos Foglalkoztatási Közalapítvány által kiírt "Vissza a társadalomba" című projektről a Kossuth Rádióban leadott beszélgetés.

Zalaegerszeg Városi Televízió

A Híradó plusz beszámolója a Zalai Népfőiskolai Egyesület által a BV Intézetben tartott első Börtön Népfőiskola programról 2005 évben.