Adó 1 % - Zalai Népfőiskolai Egyesület

Támogatások

ADÓ 1 % FELAJÁNLÁS

Szja 1 % Rendelkező nyilatkozat letöltése

Kedves Barátunk, Kedves Egyesületi Tagunk!

Az Zalai Népfőiskolai Egyesület a népfőiskolai forma és gondolat támogatóit fogja össze. A megye területén minél szélesebb körben szervezi népfőiskolai kurzusait. Bővíti a társadalom szerkezetéről való ismereteket, közösségfejlesztő tevékenységével segíti a települések munkáját, információt közvetít.

Az elmúlt tíz évben tevékenységünk jelentősen megváltozott. Előtérbe került a halmozottan hátrányos helyzetű emberek, különös tekintettel a Zala Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetben fogva tartottak reszocializációjának elősegítése.

201
8-ban is lehetőség van arra, hogy Ön az összevont terhelő, kedvezményekkel csökkentett és befizetett adója 2x1%-ról rendelkezzen.
Az egyik 1%-ot külön törvényben meghatározott alapítvány, társadalmi szervezet vagy külön nevesített intézmény, elkülönített alap javára juttathatja. Így, ha úgy ítéli meg a Zalai Népfőiskolai Egyesület számára is adományozhatja.
A másik 1%-ot
pedig valamely bíróság által bejegyzett egyház vagy kiemelt költségvetési előirányzat számára küldheti.

Amennyiben 201
8-ban is támogatni kíván bennünket, kérjük, hogy a
„Rendelkező Nyilatkozatot" az adóbevallással együtt, azzal egy borítékban az Adóhivatalnak megküldeni szíveskedjen. Rendelkezése csak akkor érvényes és teljesíthető, ha a nyilatkozaton a kedvezményezett adószámát, a borítékon, pedig az ÖN nevét, lakcímét és az adóazonosító jelét pontosan tünteti fel.

Kérjük a megadott lehetőséggel élve, támogassa törekvéseinket, jövedelemadója 1 %-át ajánlja fel egyesületünknek
!

Zalai Népfőiskolai Egyesület