A Magyar Népfőiskolai Társaság ebben az évben is megrendezi a diófák alatti beszélgetést, és mint eddig mindig, most is fontos és meghatározó aktuális társadalmi kérdésekről szeretnénk eszmecserét folytatni.
Helyszínünk az elmúlt két évhez hasonlóan marad a Káli-medence, de most Mindszentkálla település ad otthont a találkozónknak.

Tömegközlekedéssel a célállomás az eddigiekhez hasonlóan Révfülöp, a 25-én vonattal, busszal oda érkezőknek megszervezzük a helyszínre szállítást.

A részvételi feltételek az eddigiekhez hasonlóak, de a későbbiekben minden részletről tájékoztatást küldünk, mint ahogy szakmai információkkal is még többször fogunk jelentkezni.

Aki úgy tudja tervezni, hogy egyúttal néhány napot eltölt a nyár végén a szép Káli-medencében, annak ajánlom figyelmébe az alábbi linkeket, ahol szállást lehet foglalni (szeretném jelezni, hogy a Káli-medence nagyon felkapott turisztikai hely, ezért tanácsos időben dönteni a szállás igénybevételről).

 

Jegyezze elő a naptárban! A nyáron folyamatosan újabb részleteket teszünk közzé!

AKI SZEGÉNY AZ IS MARAD… Beszélgetés a diófák alatt (5)